O nas

Pracownicy i przyjaciele są bardzo ważni dla powodzenia przedsięwzięcia jakim jest prowadzenie pralni. Każda z wymienionych poniżej osób ma znaczący wkład w jakość pracy jaką oddajemy naszym Klientom. Pracownicy prezentowani są w kolejności stażu pracy w pralni, a Przyjaciele ze względu na wiek.

 


Pani Agnieszka

pralnia pozostaje nieutulona w tęsknocie za jej obecnością. Ale Pani Agnieszka aktualnie realizuje wyższe cele życiowe. Gdy była z nami – uczestniczyła w zakładaniu pralni – to zawsze można było na niej polegać. Wszystkie zadania wykonuje z żołnierską precyzją, anielską cierpliwością i zaangażowaniem godnym właściciela firmy. Tęsknimy za Agnieszką…

 

Pani Angelika

wirtuozka żelazka, wspaniała menagerka. Z gracją i wrodzoną sobie klasą zastąpiła Panią Agnieszkę. Agentka do zadań specjalnych/niewykonalnych. Jest z nami prawie od początku istnienia pralni! Zawsze uśmiechnięta. Klienci ją uwielbiają. Za przemiły, przepiękny uśmiech i życzliwość z załatwieniu spraw nawet bardzo wymagającej odzieży.

 

Pani Sylwia

dołączyła do zespołu pralni w maju 2017 roku. Mistrzyni maglowania – praca w pralni okazała się jej wspaniałym wyborem życiowym. Jest niezmiennie szczęśliwa, że może z nami pracować. Do pracy zawsze przychodzi chętnie i z uśmiechem. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy i wszystko ją zachwyca. W swoją pracę wkłada wiele serca i emocji.

 

 

Pan Jan

Gdy nie wiemy co zrobić, dzwonimy do Pana Jana. Pan Jan całe życie przepracował w pralni i służy nam swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest prawdziwą podporą dla wszystkich pracujących w pralni. Teraz, gdy jest już na emeryturze, dzieli się z nami hojnie i dobrotliwie wszystkim czego się nauczył. On pokazywał nam różne triki na maglu i doglądał pierwszych cykli prania. To dzięki jego wiedzy i pomocy nasze maszyny zawsze działają, są znakomicie przygotowane do pracy.

 

autor zdjęcia: Kuba Wszołek

Zosia

To Zosi pralnia zawdzięcza swoją nazwę. Tanecznym krokiem przemierza sale pralnicze i wprawnym okiem organizatorki doradza mamie co jeszcze można zrobić aby było piękniej i dogodniej dla Klientów. A czasami wykorzystuje pralnię jako salę do ćwiczeń tanecznych. Wspaniała i wszechstronnie uzdolniona młoda kobieta.

 

Adaś

zapalony piłkarz, adept snycerstwa, dzielny harcerz. Człowiek o wielkim sercu i wrodzonej mądrości. Wspiera mamę w promocji: rozdaje ulotki, wozi z mamą pranie, a przede wszystkim cierpliwie znosi, gdy mama pracuje i jej nie ma.

 

Pani Izabela
(tekst napisany przez Pracowników pralni)

wspaniała kobieta, mama i szefowa. Zawsze służy dobrą radą, zarówno w sprawach prywatnych jak i służbowych. W mury pralni wprowadza rodzinną atmosferę. Realizuje wszystkie swoje plany i marzenia – dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych. Codziennie wita nas szczerym uśmiechem i motywuje do działania. W życiu niezależna, silna, aktywna kobieta, w pracy- szefowa na złoty medal.